Інтерфакс-Україна
13:54 31.03.2021

Хмельницька область найближче до переходу до "червоної" зони - Степанов

1 хв читати

 Хмельницька область незабаром може опинитися у "червоній" зоні епіднебезпеки, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання уряду в середу.

"Щодо областей, які поки що не перебувають у "червоному" рівні епіднебезпеки: найбільш напружена ситуація у Хмельницькій області, яка найближчим часом може опинитися у "червоній" зоні", - сказав він.

Міністр зазначив, що на сьогодні 11 регіонів України перебувають у "червоному" рівні епіднебезпеки, з них в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях спостерігається поліпшення ситуації. Наприклад, завантаженість ліжок із киснем в Івано-Франківській області - 43%, а динаміка рівня госпіталізацій становить майже 16%.

"Водночас загалом у країні з 76,684 тис. ліжок зайнято 45,75 тис. Найбільш напружена ситуація у Києві, де завантаження ліжок із киснем становить 85,8%. Також досить напружена ситуація у Житомирській, Одеській, Київській областях", - додав Степанов.

Міністр прогнозує зростання кількості хворих і, як наслідок, кількості госпіталізацій протягом одного-двох тижнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА