Інтерфакс-Україна
09:59 01.04.2021

На Луганщині розшукують зловмисника, який кинув гранату в поліцейських

1 хв читати
На Луганщині розшукують зловмисника, який кинув гранату в поліцейських

Правоохоронці Луганської області ввели на території регіону спеціальну поліцейську операцію "Сирена" для розшуку та затримання зловмисника, що кинув гранату в патрульних поліцейських, повідомляє прес-центр поліції Луганської області в четвер.

"Сьогодні вранці у м. Рубіжному наряд патрульної поліції під час відпрацювання орієнтування в районі гаражного кооперативу біля 7-го мікрорайону для перевірки документів зупинив водія мопеда. Водій, побачивши поліцейських, кинув у їхній бік гранату та втік з місця події", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у Facebook.

У ньому зазначено, що особовий склад поліції Луганської області піднято по тривозі, проводяться оперативно-розшукові заходи. На місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки.

Встановлено, що підозрюваний раніше вже був судимий за скоєння аналогічного злочину, але суд засудив його до умовного терміну покарання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Північ Сумщини під масованою атакою ворожих БпЛА, є перебої з електропостачанням

Бійці Нацгвардії відбили механізований штурм росіян біля Добропілля

Переговори України й РФ "йдуть нормально", вважає Трамп

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог знову атакував Одесу ударними дронами, пошкоджено припортову інфраструктуру та цивільне судно

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА