13:11 01.04.2021

Сайт КС відновив роботу

1 хв читати
Сайт КС відновив роботу

Офіційний сайт Конституційного Суду України відновив свою роботу через п'ять днів відсутності доступу до ресурсу, роботи з відновлення його повноцінного функціонування ще тривають.

У четвер офіційна веб-сторінка сайту КС завантажується, але деякі рубрики доступні не повною мірою.

"Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу на те, що наразі тривають роботи, спрямовані на відновлення повноцінного функціонування офіційного веб-сайту Конституційного Суду України. У зв'язку з цим деякі дані окремих рубрик можуть не відображатися", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці КС у Facebook.

Як повідомлялося, офіційний сайт КС не працював із минулої суботи, 27 березня, в суді встановлювали причину технічних проблем.

Під час спроби відкрити сайт суду сторінка не завантажувалася.

Президент України Володимир Зеленський скасував указ президента від 14 травня 2013 року №256 "Про призначення О.Тупицького суддею Конституційного Суду України". Відповідний указ "Про деякі питання забезпечення національної безпеки України" підписано 27 березня, повідомляється на сайті глави держави.

Цим самим указом Зеленський скасував указ президента від 17 вересня 2013 року №513 "Про призначення О.Касмініна суддею Конституційного Суду".

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА