Інтерфакс-Україна
18:47 01.04.2021

Міністр екології минулого року надав фіндопомогу підприємству дружини "Кам'янка-Солар" на 3,2 млн грн

3 хв читати
Міністр екології минулого року надав фіндопомогу підприємству дружини "Кам'янка-Солар" на 3,2 млн грн

Міністр захисту довкілля і природних ресурсів Роман Абрамовський минулого року надав фінансову допомогу розміром 3,2 млн грн ТОВ "Кам'янка-Солар" (СЕС у Одеській області), половиною корпоративних прав якого володіє його дружина Світлана Юрченко, свідчить декларація міністра за 2020 рік.

Окрім цього, Юрченко повністю володіє ТОВ "Трескон", ТОВ "Інтоні", ТОВ "Інконі", 37% ТОВ "Корнел Україна", які, згідно з декларацією за 2019 рік, передав їй Абрамовський. Також у власності його дружини перебуває половина корпоративних прав ТОВ "Республіканський центр будівельних експертиз" і 94 915 акцій ПрАТ "Київгідромонтаж".

Сам міністр володіє 25% у капіталі ТОВ "Український морський альянс", які, згідно з декларацією, нікому не передані.

У документі зазначається, що минулого року заробітна плата Абрамовського в Міністерстві енергетики становила 291,76 тис. грн, у Мінекології - 296,2 тис. грн, також він отримав доход у вигляді відсотків від вкладу в Ощадбанку розміром 141 тис. грн. Дохід дружини - 4,7 тис. грн відсотків у TD BANK із головним офісом, згідно з відкритими даними, в селищі Черрі Гілл (штат Нью-Джерсі, США), який працює, зокрема, у 15 штатах і Вашингтоні.

Міністр також має, зокрема, майже EUR800 тис., $208 тис. і 33 тис. грн вкладів у банках, переважно в Ощадбанку. Серед вкладів його дружини - $225 тис. у TD BANK, $275 тис. і майже EUR36 тис. готівкою в Сбербанку.

Водночас Абрамовський задекларував 4 млн грн позикових коштів, а особою, на користь якої виникло зобов'язання, значиться Валерій Хребтов.

Щодо нерухомості, то міністр, як і раніше, володіє третиною земельної ділянки в Житомирській області площею 2,5 тис. куб. м, квартирами в Києві в 71,8 кв. м і в 321 кв. м, право користування останню мають його дружина та син. Абрамовський і Юрченко також є власниками машиномісць - площею трохи більше ніж 21 кв. м. Крім того, він, як і минулого року, володіє автомобілем Mersedes Benz S500 2010 року випуску, а дружина - Range Rover 2013 року випуску.

Раніше задекларований за нею BMW X5 2008 року випуску в нинішній декларації вже не значиться.

Також не зазначено й іншу раніше декларовану за ним і дружиною власність - годинники Ulysse Nardin і Bregeut, ювелірні вироби з дорогоцінних металів і каміння (Piaget, Damiani та Tiffani).

Абрамовський укотре задекларував патент на винахід, отриманий у 2010 році, який не зазначає.

Як повідомлялося, Верховна Рада призначила Романа Абрамовського міністром захисту довкілля і природних ресурсів 19 червня 2020 року.

Абрамовський народився в 1973 році. Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ у 2006 році. Працював у різних компаніях, у 2013-2014 роках - помічник-консультант народного депутата; у 2015-2019 рр. - заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. З жовтня-2019 - заступник міністра енергетики та захисту довкілля України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

Україна проінформувала ключових європейських партнерів про результати перемовин у Джидді – Жовква

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА