Інтерфакс-Україна
08:40 02.04.2021

Байден уперше з моменту приходу до влади зустрівся з повним складом свого кабінету

2 хв читати
Байден уперше з моменту приходу до влади зустрівся з повним складом свого кабінету

Президент США Джо Байден у четвер у Вашингтоні вперше з моменту приходу до влади в січні проводить зустріч зі своїм кабінетом у повному складі.

Зустріч проходить у Східній кімнаті Білого дому, а не в призначеній для таких зустрічей кабінетній кімнаті, оскільки в ній зручніше дотримуватися соціальної дистанції. У зустрічі беруть участь 25 людей, включно з 16 постійними членами та іншими чиновниками адміністрації Байдена. Серед них - глава апарату Білого дому Рон Клейн і директор національної розвідки Евріл Гейнс.

Усі учасники зустрічі прийшли в масках. Деякі члени кабінету через пандемію і чинні в зв'язку з нею обмеження побачили один одного особисто вперше від моменту початку роботи в адміністрації Байдена.

Звернення Байдена до преси перед початком зустрічі тривало менше трьох хвилин. Президент США заявив, що попросив п'ять членів кабінету "представляти його перед Конгресом, взаємодіяти з публікою у просуванні (інфраструктурного - ІФ) плану і допомогти виробити деталі".

Ця відповідальність лягла на плечі міністра транспорту Піта Буттіджіча, міністра енергетики Дженніфер Гранхольм, міністра житлового будівництва і міського розвитку Марші Фадж, міністра праці Марті Волша і міністра торгівлі Джини Раймондо.

План розвитку інфраструктури обсягом понад $ 2 трлн Байден представив напередодні. Він має намір його реалізувати за рахунок збільшення податків.

Американські ЗМІ зазначають, що на сьогоднішній зустрічі не було "надмірної данини поваги" стосовно глави держави. Перші збори кабінету колишнього президента США Дональда Трампа почалися з заяви віце-президента Майка Пенса про те, що служити "президенту, який тримає своє слово перед американським народом", - найбільший привілей у його житті.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

Удари РФ порушили роботу кількох важливих для ядерної безпеки електропідстанцій, ЧАЕС знеструмлена –- МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА