Інтерфакс-Україна
11:58 02.04.2021

Кабмін має намір запустити експеримент з видачі 10 видів ліцензій через "Дію" - проект постанови

1 хв читати
Кабмін має намір запустити експеримент з видачі 10 видів ліцензій через "Дію" - проект постанови

Кабінет Міністрів має намір запустити в експериментальному режимі ліцензування в електронній формі через портал "Дія", свідчить проект постанови на сайті Міністерства економіки.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, для участі в експериментальному проекті було обрано 10 найбільш поширених ліцензій.

Проект постанови, зокрема, пропонує надавати дозволи в електронній формі через "Дію" на такі види діяльності, як роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин), тютюновими виробами, пальним, зберігання пального, посередництво в працевлаштуванні за кордоном, провадження туроператорської діяльності, дозволи на ветеринарну, медичну практики, робота у сфері дошкільної освіти, а також ліцензію на роботу з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Як зазначено в проекті постанови, експеримент триватиме з 1 травня 2021 року до 31 грудня 2023 року. Водночас отримання перерахованих ліцензій в електронній формі передбачається як альтернатива поданню документів у паперовому вигляді, йдеться в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спеціалісти ООН з прав людини засуджують нову смертоносну хвилю російських атак по всій Україні

Кількість постраждалих через ворожу атаку на Київщині збільшилась до 31 людини, з них – 7 дітей

МЗС України: Закликаємо партнерів до посилення тиску на Росію та зміцнення обороноздатності України

Нідерланди 26 травня відправлять Україні останній із 24 обіцяних F-16

Кандидат у президенти Польщі Тшасковський за вступ України до НАТО, але проти направлення військ

Початок тижня в Україні буде теплим, у більшості областей - дощі, місцями грози

Через ворожу атаку на Київщині постраждали 29 осіб, серед них – 6 дітей

До України з полону повернулися 303 військовослужбовці

У Куп'янську двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок ворожого авіаудару

УЧХ надає допомогу постраждалим на місцях російської атаки ракет на Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА