12:51 02.04.2021

ЄБА побоюється нерівномірної і несправедливої видачі перепусток у громадський транспорт у Києві

2 хв читати
ЄБА побоюється нерівномірної і несправедливої видачі перепусток у громадський транспорт у Києві

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) побоюється нерівномірної видачі спеціальних перепусток у громадський транспорт для співробітників компаній і закликає Київ сформувати чіткі прості правила їх отримання.

"Йдеться про перепустки, які минулого року, на жаль, видавались нерівномірно. Тому цього разу варто передбачити достатню їх кількість, аби ті компанії, що дійсно їх потребують мали можливість їх отримати та забезпечувати нормальну роботу міста", - йдеться в повідомленні ЄБА в п'ятницю.

Бізнес також побоюється, що завдяки нелегальному ринку перепустки можуть бути видані "не за призначенням" - їх можуть отримати компанії, що працюють у тіні, а не легальні підприємці, пояснила асоціація.

ЄБА наголосила, що бізнес наполягає на чітких і простих правилах і порядку отримання спецперепусток на транспорт, а також на контролі їх легальності.

Крім цього, залишається багато запитань щодо того, які саме підприємства будуть віднесені до критичної інфраструктури, зазначено в повідомленні.

"У цьому контексті варто розуміти весь ланцюг бізнесів, що забезпечують роботу критичної інфраструктури. До прикладу, для ритейлу важливою є робота складів, охорони, клінінгу тощо. Тож необхідно стратегічно підходити до формування цього списку", - зазначає ЄБА.

Бізнес-спільнота також звертається до органів місцевої влади, які в разі віднесення області до "червоної" зони можуть упроваджувати додаткові обмеження. В ЄБА наголошують, що обмеження мають бути логічними і реалістичними.

"Випадки дивних регуляцій уже мають місце бути", - зазначає ЄБА.

"Наприклад, у Житомирській області, в місті Новоград-Волинському, відповідно до обмежень на час карантину закритими мають бути навіть продуктові магазини. Сподіваємося, це тільки дивний збіг обставин і таких ситуацій більше не буде", - зазначила ЄБА.

Як повідомлялося, з 5 квітня в столиці не працюватимуть школи та дитячі садки, а громадський транспорт буде доступний тільки для забезпечення співробітників підприємств критичної інфраструктури, які зможуть користуватися ним лише за спецперепустками.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА