Інтерфакс-Україна
16:31 02.04.2021

В Одесі в квартирі багатоповерхівки стався вибух, постраждали 5 людей - ДСНС

1 хв читати
В Одесі в квартирі багатоповерхівки стався вибух, постраждали 5 людей - ДСНС

В Одесі в квартирі багатоквартирного будинку стався вибух, унаслідок чого постраждали п'ятеро осіб, рятувальники евакуювали 15 мешканців, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"У м. Одесі в провулку Хуторському, 6/3 у квартирі на другому поверсі стався вибух газоповітряної суміші з подальшим горінням. За попередніми даними, постраждали п'ятеро людей (стан уточнюється), з них трьох доправили до лікувальних закладів", - зазначено в повідомленні.

У будинку частково зруйновані перекриття між другим і третім поверхами й частково зруйнований сходовий марш.

О 15:31 пожежу було ліквідовано на площі 50 м кв. Рятувальники евакуювали 15 мешканців будинку. Від ДСНС залучені 65 осіб і 11 од. техніки.

Інформація уточнюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА