Інтерфакс-Україна
20:10 02.04.2021

У Молдові можуть посилити обмеження, якщо епідемічна ситуація не покращиться

2 хв читати

В.о. прем'єр-міністра Молдови Ауреліу Чокой не виключає можливості посилення обмежень, спрямованих на боротьбу з пандемією COVID-19, повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі уряду,

Відповідну заяву Чокой зробив на зустрічі з послом США Дереком Хоганом, що відбулася в п'ятницю.

"В.о. прем'єр-міністра розповів про останні заходи, вжиті владою для боротьби з пандемією, наголосивши на необхідності суворого контролю за дотриманням введених обмежень. Водночас Ауреліу Чокой не виключив можливості посилення обмежень у разі, якщо ситуація не покращиться", - йдеться в повідомленні.

Офіційні особи наголосили "важливість якнайшвидшого забезпечення громадян вакциною проти COVID-19 як найбільш ефективного способу захисту від інфекції". У зв'язку з цим були обговорені та проаналізовані існуючі можливості в сегменті поставок в Молдову вакцини проти коронавірусу, зазначили в прес-службі.

Минулої середи парламент оголосив про введення надзвичайного стану на всій території Молдови. У четвер ввечері Комісія з надзвичайного стану ввела нові обмеження для населення і економічних агентів.

Зокрема, пересування громадян у містах Кишинів і Бєльці заборонено в період з 23.00 до 5.00. На період НС заборонені також будь-які урочистості, зокрема, офіційні церемонії реєстрації шлюбу або реєстрації новонароджених. Реєстрація повинна проводитися в Бюро записів актів громадянського стану, без урочистостей, тільки в присутності нареченого і нареченої. Особи, що перебувають у громадських місцях, повинні мати при собі посвідчення особи державного зразка. Заборонено проводити мітинги, збори та інші масові акції.

До того ж, комісія не ввела жодних обмежень і рекомендацій щодо місць великого скупчення людей - торговельних центрів, ринків, церков і громадського транспорту. На думку фахівців, саме ці місця становлять найбільшу небезпеку поширення вірусу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА