Інтерфакс-Україна
07:36 03.04.2021

Президент ФРН закликав громадян налаштуватися на жорсткі обмеження в світлі пандемії коронавірусу

2 хв читати
Президент ФРН закликав громадян налаштуватися на жорсткі обмеження в світлі пандемії коронавірусу

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр виступив із пасхальним зверненням до громадян і закликав їх налаштуватися на жорсткі обмеження у зв'язку з пандемією коронавірусу.

"Тепер ми перебуваємо в середині третьої хвилі (ІФ - пандемії). І тепер потрібно докласти зусиль з усіх боків, щоб її переламати. Найближчі тижні вимагають подальших важких обмежень, ви знаєте це так само добре, як і я", - сказав він.

За словами Штайнмаєра, для придушення пандемії вже було багато зроблено, також були допущені помилки - "при тестуванні, вакцинації, в тому, що стосується цифрових рішень".

Напередодні стало відомо, що влада Берліна вводить додаткові регіональні обмеження на суспільні контакти через пандемію коронавірусу COVID-19: з п'ятниці на вулиці в проміжку між 21:00 і 5:00 можна буде перебувати тільки поодинці або удвох, повідомляє міський сенат.

Крім того, з вівторка, 6 квітня приватні зустрічі вдома можна буде також проводити тільки у складі максимум двох родин, при цьому між 21:00 і 5:00 годинами будь-які візити будуть заборонені.

Крім цього, вже з 31 березня в продуктові магазини і магазини побутових товарів пускають тільки в респіраторних масках FFP2, а купити одяг можна буде тільки надавши негативний тест на коронавірус.

Жорсткість обмежувальних заходів пов'язана з тим, що в Берліні швидкість поширення вірусу зросла і становить зараз понад 100 нових випадків на 100 тис. людей за тиждень.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА