Інтерфакс-Україна
19:33 03.04.2021

Кравчук: Українська делегація не братиме участі в переговорах політичної підгрупи ТКГ, доки ОБСЄ не доб'ється виключення "громадської експертки" від ОРДО Майї Пирогової

2 хв читати
Кравчук: Українська делегація не братиме участі в переговорах політичної підгрупи ТКГ, доки ОБСЄ не доб'ється виключення "громадської експертки" від ОРДО Майї Пирогової

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук заявив, що представники української делегації не братимуть участі в консультаціях політичної підгрупи, доки спеціальному представнику чинного голови ОБСЄ та модератору у ТКГ Гайді Грау не вдасться домогтися виключення з переговорів засудженої в Україні за тероризм "громадської експертки" від ОРДО Майї Пирогової.

"Я звернувся письмово до нашого модератора ОБСЄ пані Гайді Грау з проханням, що така людина (Майя Пирогова - ІФ) не може брати участь у переговорах і мати окреме вікно для переговорів...Українська делегація вже продемонструвала свою позицію: як тільки ця персона з'явиться на переговорах , ми не будемо навіть пояснювати чому, але ми залишаємо переговори на період, доки Гайді Грау не доб'ється виключення її з переговорного процесу. Наша делегація залишає переговори, поки це не буде зроблено", - заявив Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24".

Кравчук додав, що "не знає, чи з'явиться Пирогова на наступному засіданні політичної робочої підгрупи ТКГ, оскільки опоненти української делегації (Росія, ОРДЛО - ІФ) повідомили, що Пирогова захворіла і поки не може бути присутньою на консультаціях".

Як повідомлялося, про неможливість вести консультації в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в присутності громадської "експертки" від ОРДО Майї Пирогової 16 березня повідомляв представник України у самій політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін, 3 березня спікер української делегації Олексій Арестович, 17 лютого донеччанин Сергій Гармаш.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА