Інтерфакс-Україна
06:47 05.04.2021

Разумков висловив окрему думку при голосуванні за санкції проти контрабандистів на засіданні РНБО

1 хв читати
Разумков висловив окрему думку при голосуванні за санкції проти контрабандистів на засіданні РНБО

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков висловив окрему думку щодо запровадження санкцій проти українських кампаній і громадян на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

"Стосовно російських кампаній я підтримав санкції у повному обсязі. Що ж до українських громадян, українських компаній...Якщо ми вводимо проти них санкції, то це повинно бути за результатами затримань, вручення підозр, можливо, вже рішення суду", - сказав Разумков в ефірі телеканалу "Україна-24" увечері в неділю.

Він нагадав, що відповідно до закону про санкції їх не можна застосовувати до українських громадян і компаній.

Як повідомлялося, РНБО ввів санкції проти осіб, визнаних контрабандистами за результатами проведеного спецслужбами дослідження. Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів в силу це рішення РНБО.

Санкції введені на три роки проти десяти фізичних осіб, а також проти 79 компаній.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

Міносвіти оприлюднило посібник із надолуження освітніх втрат

Мін'юст: Україна здобула важливу перемогу в міжнародному інвестиційному арбітражі у справі щодо "зеленого тарифу"

Правоохоронці затримали агента ФСБ, який намагався зарізати у Запоріжжі воїна ЗСУ

"Шахед" влучив по території ліцею на Чернігівщині - ОВА

Водопостачання в Києві відновлено – "Київводоканал"

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

Росіяни атакували південь Одещини, пошкоджено інфраструктуру, поранено людину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА