Інтерфакс-Україна
09:22 05.04.2021

Низка реєстрів Мін’юсту переїхала на нову платформу

1 хв читати
Низка реєстрів Мін’юсту переїхала на нову платформу

Низка окремих реєстрів Міністерства юстиції України, зокрема державний реєстр прав на нерухоме майно, держреєстр обтяжень рухомого майна та автоматизована система виконавчого провадження переведені на нову, сучаснішу платформу, що має позитивно вплинути на швидкість та якість їхньої роботи.

Як повідомив міністр юстиції Денис Малюська, це також дасть змогу використовувати нові інструменти для розробки необхідного програмного забезпечення.

"Нарешті маємо хорошу новину: всі згадані реєстри переїхали з 32-розрядної платформи Unity Base на нову, 64-розрядну Unity Base Justice x64. Це означає істотне збільшення продуктивності, підвищення відмовостійкості та нові сучасні інструменти для розробки. Коротше кажучи, має літати", - написав Малюська у Facebook у понеділок.

Він також попередив громадян про можливі тимчасові збої в роботі реєстрів, які фахівці "оперативно усуватимуть".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради

Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні

Уряд достроково припинив повноваження наглядової ради НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Милованов заявив про вихід зі складу наглядової ради "Енергоатома" через відсутність адекватної реакції на ситуацію

Померли гендиректор Bosch Ukraine Бульда та книговидавець Степурін

Ексвіцепрем’єр-міністру Чернишову повідомлено про ще одну підозру – НАБУ

Прокурор САП вперше підтвердив участь Галущенка у корупцій схемі, викритій під час операції "Мідас"

11.11.1918, 11 година ранку: дві хвили мовчання, вінки з червоних маків і маки на одязі – у бельгійському Іпрі вшанували пам'ять загиблих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА