Інтерфакс-Україна
10:58 05.04.2021

Через скорочення районів вивільниться 21 тис. співробітників, штатна чисельність новостворених райдержадміністрацій становить 16 тис. осіб - міністр

1 хв читати
Через скорочення районів вивільниться 21 тис. співробітників, штатна чисельність новостворених райдержадміністрацій становить 16 тис. осіб - міністр

 Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявляє, що у зв'язку зі скороченням кількості районів вивільнити мають 21 тис. співробітників, а штатна чисельність новостворених районних державних адміністрацій становить 16 тис. осіб.

"За нашими підрахунками вивільненими мають бути 21 тис. працівників усіх категорій, а штатна чисельність новоутворених райдержадміністрацій становить 16 тис. Що відбувається з рештою, і як відбувається процес працевлаштування цих фахівців? Насамперед я хочу нагадати, що в нас утворено 1 469 територіальних громад, які наразі теж є дуже потужним роботодавцем і залюбки запрошують професіоналів, котрі мають досвід роботи в райдержадміністраціях. До речі, вони пропонують краще матеріальне забезпечення, ніж те, яке раніше мали службовці в районах", - сказав Чернишов в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Міністр наголосив, що професійні співробітники РДА будуть затребувані і з боку громад, і з боку нових райадміністрацій, а "прошарок бюрократів, який штани просиджував у РДА", має менше шансів на працевлаштування.

"Підсумовуючи, скажу, що кількість службовців, звісно, зменшуватиметься, і це нормально, але якість і ефективність їхньої роботи має підвищуватися", - заявив Чернишов.

Як повідомлялося, в грудні 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив реорганізацію і створення нових районних державних адміністрацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Румунії автобус із 60 українцями потрапив у ДТП, одна людина загинула, ще 5 – постраждалі – ЗМІ

Росіяни не прорвалися на територію Дніпропетровщини – ЦПД

Апарт-готель з підземним паркінгом побудують у Львові

Кличко підписав рішення Київради про недовіру до першого заступника голови КМДА Поворозника

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

Полоненому окупанту, причетному до розстрілу українських військовополонених на Харківщині, повідомлено про підозру – СБУ

Сибіга про використання заморожених російських активів, а не тільки прибутків: Ми надалі працюємо над цим

Норвегія розгорне F-35 у Польщі, в тому числі для захисту логістичного центру допомоги Україні

Глава МЗС Німеччини: Путін не хоче миру і розраховує, що наша увага до України ослабне

Глава МЗС Німеччини: Захист України є найважливішим завданням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА