Інтерфакс-Україна
18:44 05.04.2021

Фільм "Годзілла проти Конга" встановив рекорд касових зборів у Північній Америці з початку пандемії

2 хв читати

Фантастичний бойовик "Годзілла проти Конга" заробив солідні $48,5 млн за перші п'ять днів після прем'єри у Північній Америці, незважаючи на обмеження заповнюваності залів у більшості кінотеатрів у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Фільм виробництва Warner Bros.і Legendary Entertainment, який вийшов у прокат минулої середи, став найуспішнішим дебютом із часу початку пандемії COVID-19, пише The Wall Street Journal. Це свідчить про наявність незадоволеного попиту з боку споживачів, які бажають повернутися до перегляду картин на великих екранах.

Останній фільм франшизи "Всесвіту монстрів" - "Годзілла 2: Король монстрів", випущений у 2019 році, зібрав $47,8 млн у перші три дні прокату.

Обсяг касових зборів у кінотеатрах скоротився в умовах пандемії. Попередній рекорд за розміром зборів встановив фільм "Диво-жінка: 1984" виробництва Warner Bros., який заробив $16,7 млн за перший вікенд прокату в США та Канаді у грудні.

Продовження "Диво-жінки" з Галь Гадот у головній ролі стало першим фільмом, який Warner Bros. випустила одночасно в американських кінотеатрах і на стримінговій платформі HBO Max. "Годзілла проти Конга" також транслюється на HBO Max.

Warner Bros. у грудні повідомила, що у 2021 році випускатиме всі фільми одночасно в кінотеатрах і на HBO Max. Це рішення викликало критику деяких представників кіноіндустрії. Режисер фільму "Тенет" Крістофер Нолан, зокрема, заявив, що воно "не має жодного економічного сенсу".

"Тенет" у перший вікенд прокату у Північній Америці зібрав менше ніж $10 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА