Інтерфакс-Україна
14:20 06.04.2021

Генпрокурор: Для нас важливо знайти організаторів і замовників замахів на Стерненка

1 хв читати
Генпрокурор: Для нас важливо знайти організаторів і замовників замахів на Стерненка

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова запевняє, що кримінальні провадження з розслідування посягань на активіста Сергія Стерненка перебуватимуть на її особистому контролі, і буде зроблено все, щоб притягнути до відповідальності осіб, що вчинили замах на Стерненка.

"Для мене кейс щодо Стерненка дуже важливий, тому що траєкторія руху цього кримінального провадження двостороння - сам Стерненко був у статусі підозрюваного, а пізніше отримав вирок суду, але що слідство думає про тих, хто скоював злочин щодо самого Стерненка? Відмовчуватися я не дозволю. Наразі на моєму особистому контролі буде провадження з розслідування посягань на Стерненка. Ми подивимося, наскільки можна прискорити процес пошуку замовників, організаторів переслідування, замахів на Стерненка", - сказала Венедіктова в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, три кримінальних провадження щодо замахів на Стерненка об'єднані в одне й передані для розслідування до СБУ.

"Наразі мені доповідають раз на три дні, що відбувається у цьому провадженні... Ми зі свого боку зробимо все, щоб розібратися і довести до суду обвинувальний акт щодо осіб, які діяли проти Стерненка", - запевнила генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ в РФ – Генштаб ЗСУ

ГУР ліквідувало у Владивостоці окупантів, що вчиняли воєнні злочини в Україні - джерела

В Запоріжжі вже 18 поранених внаслідок нічної атаки РФ – обладміністрація

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансову підтримку "Суспільного" на рівні 2,5 млрд грн

РФ випустила по Україні понад 3500 дронів різних типів і майже 190 ракет за пів місяця – Зеленський

ППО знешкодила вночі 89 з 113 повітряних цілей, зафіксовані влучання в 6 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА