17:24 06.04.2021

Мінінфраструктури презентувало е-квиток єдиного транспортного процесингу для міст, першим підключать Маріуполь

1 хв читати
Мінінфраструктури презентувало е-квиток єдиного транспортного процесингу для міст, першим підключать Маріуполь

Міністерство інфраструктури України презентувало електронний квиток єдиного муніципального транспортного процесингу для міст.

"Мінінфраструктури хоче запровадити єдиний муніципальний процесинг шляхом створення єдиного електронного проїзного квитка, яким можна буде зручно розраховуватися в тролейбусі, трамваї, автобусі чи в іншому громадському транспорті", - повідомив під час презентації заступник міністра інфраструктури Дмитро Живицький.

За його словами, наступним етапом стане впровадження таких систем на рівні областей.

Першим містом, яке підключиться до системи, буде Маріуполь (Донецька обл.).

Уже у квітні відбудеться урочистий запуск після восьми місяців тестування.

На думку Мінінфраструктури, в результаті впровадження такого проекту виграють усі сторони. Пасажири отримають можливість зручно сплачувати за проїзд у громадському транспорті та здійснювати пересадки з одного виду транспорту на інший за одним квитком. Керівники громад продемонструють свою сучасність і турботу про жителів, буде знято питання кількості перевезених пасажирів, пільговиків. Комунальні та приватні перевізники отримають обґрунтування тарифів, зменшать витрати на персонал.

"Усе це відкриває можливості для інвестицій у галузь і робить користування громадським транспортом привабливим та зручним", - наголосив заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА