07:18 07.04.2021

Україна і Узбекистан обговорили подальше поглиблення співпраці між країнами

2 хв читати
Україна і Узбекистан обговорили подальше поглиблення співпраці між країнами

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова обговорила з послом Республіки Узбекистан Алішером Курмановим подальше поглиблення співпраці між країнами, зокрема, формування спільної дорожньої карти з реалізації заходів у пріоритетних для двох країн напрямах, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"У нас багато спільних точок взаємодії. На окрему увагу заслуговують: повернення активів, протидія контрабанді наркотиків, зброї, боротьба із тероризмом та нелегальною міграцією", - зазначила Венедіктова.

За її словами, новим пріоритетом для сьогоднішньої української прокуратури став і захист інвестицій в країну.

"Прокуратура поставила собі за мету протидіяти тиску на бізнес. Цим займається окремий підрозділ Офісу Генпрокурора, завдяки якому нам вже вдалось зупинити протиправні дії та посприяти залученню інвестицій від міжнародного бізнесу та створенню додаткових робочих місць в країні", - додала генпрокурор.

Зі свого боку, посол Узбекистану подякував за зустріч і наголосив на важливості вивчення міжнародної практики та досвіду України в різних сферах. Зокрема, він зазначив виділення в окрему систему інфраструктури щодо протидії корупційним правопорушенням.

Також сторони обговорили питання підписання програми співпраці між Офісом генпрокурора і генеральною прокуратурою Республіки Узбекистан на 2022-2023 роки.

"Ми вже можемо розпочати певну підготовку для обміну досвідом на базі профільних навчальних закладів, а також із залученням Тренінгового центру прокурорів. Ми відкриті до нових можливостей зближення з іншими державами, щоб більш ефективно реалізувати наші конституційні функції та підвищувати результативність роботи", - резюмувала Венедіктова.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА