Інтерфакс-Україна
15:09 07.04.2021

У Київському метро планують переглянути графіки руху потягів на період посиленого карантину

1 хв читати
У Київському метро планують переглянути графіки руху потягів на період посиленого карантину

Фахівці комунального підприємства "Київський метрополітен" здійснять оптимізацію графіку руху потягів на період дії жорстких карантинних обмежень у столиці для дотримання карантинних обмежень і зниження витрат на перевезення пасажирів, повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен" у середу.

"Фахівці підприємства проведуть коригування графіків руху на період суворих карантинних заходів. Це дасть змогу забезпечити дотримання карантинних заходів і водночас оптимізувати витрати на перевезення", - ідеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що від початку дії посилених карантинних заходів у понеділок, 5 квітня, київським метрополітеном скористалися 152 тис. пасажирів. У вівторок, 6 квітня, було здійснено 210 тисяч поїздок, при тому, що раніше середньодобовий пасажиропотік становив до 1 млн осіб, а у 2019 році підземкою користувалися 1,5 млн пасажирів щодня.

"Недоотримання доходів за період локдауну у 2020 році становить 621 млн грн. Для виплати заробітної плати, оплати електроенергії та забезпечення роботи підприємства кошти було спрямовано з бюджету столиці", - додають у метрополітені.

Там також нагадують, що до 16 квітня проїзд у громадському транспорті, зокрема в метрополітені, здійснюється виключно за спецперепустками, які діють зі службовими посвідченнями.

"Закликаємо пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися транспортом за реальної необхідності", - резюмують у КП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА