07:24 08.04.2021

Новий локдаун оголошено в канадській провінції Онтаріо

2 хв читати
Новий локдаун оголошено в канадській провінції Онтаріо

Найбільш густонаселена і друга за площею провінція Канади Онтаріо оголосила про чотиритижневий локдаун, щоб уповільнити поширення COVID-19.

"Уряд Онтаріо в консультації з головним лікарем Міністерства охорони здоров'я та іншими медичними експертами негайно оголошує третю надзвичайну ситуацію в провінції (...). Ці заходи застосовуються у відповідь на швидке зростання поширення COVID-19, загрозу місткості лікарняної системи провінції і ризики, що зростають, пов'язані з варіантами COVID-19 для населення", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті уряду.

Згідно з наказом, починаючи з полудня 8 квітня, жителі провінції повинні залишатися вдома. Як виняток, вони можуть вийти в продуктовий магазин чи аптеку, звернутися за наданням медпослуг, зокрема, вакцинацією. Крім того, громадянам дозволяється виходити на прогулянки на свіжому повітрі, а також для виконання роботи, яку не можна виконувати віддалено.

З четверга усі роздрібні магазини, крім продуктових і аптек, закриються на чотири тижні.

"Ситуація з COVID-19 зараз на критичній стадії, і ми повинні діяти швидко і рішуче, щоб випередити ці смертельні нові варіанти", - заявив прем'єр-міністр провінції Дуг Форд.

"Введення цих суворих нових заходів, дозволить тримати людей у безпеці, дозволить нашій програмі вакцинації охопити більше людей, від нашої групи високого ризику і виявлених гарячих точок. Хоча це важко, я закликаю всіх слідувати цим заходам громадської охорони здоров'я. І разом ми переможемо цей смертельний вірус ", - зазначив він.

Це вже другий раз цього року, коли в провінції оголошено надзвичайний стан.

В Онтаріо зареєстровано 3 тис.200 нових випадків або майже три чверті всіх нових інфекцій у всій країні за останню добу.

Всього в країні за час пандемії, за даними університету Джонса Гопкінса, зареєстровано 1 млн. 35 тис. 242 випадки COVID-19, померли 23 тис.160 осіб.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА