Інтерфакс-Україна
07:32 08.04.2021

США не виключають можливості зняття частини санкцій з Тегерана

1 хв читати
США не виключають можливості зняття частини санкцій з Тегерана

У Вашингтоні готові вжити заходів з повернення до Спільного всеосяжного плану дій (СВПД), зокрема зняття низки санкцій стосовно Тегерана, заявив у середу представник держдепу США Нед Прайс.

"Ми готові вдатися до кроків, необхідних для повернення до дотримання СВПД, зокрема і зняти санкції, що йдуть у розріз із цим планом", - повідомив журналістам Прайс на брифінгу.

При цьому він зазначив: "Я перебуваю не на тій посаді, щоб називати вам конкретну главу і рядок щодо того, як це може бути".

Вашингтон піде на ці заходи лише у разі готовності Тегерана зробити кроки назустріч, додав Прайс.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА