Інтерфакс-Україна
11:40 08.04.2021

В Ізраїлі згадують жертв Голокосту

2 хв читати
В Ізраїлі згадують жертв Голокосту

В Ізраїлі у четвер відбуваються траурні заходи, у країні згадують жертв Голокосту, повідомляє ізраїльський новинний портал newsru.co.il.

О 10:00 за місцевим часом в Ізраїлі прозвучала траурна сирена в пам'ять про жертв Голокосту. У цей момент щорічно життя у країні завмирає на дві хвилини. Пішоходи зупиняються на вулицях, автомобілісти - на дорогах. Вони виходять з машин і мовчки стоять поруч, щоб вшанувати пам'ять померлих євреїв.

Сирена також дала старт офіційним жалобним заходам. У меморіальному комплексі Яд-Вашем відбулася церемонія покладання траурних вінків. У ній беруть участь президент Реувен Рівлін, прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу, спікер Кнесету Ярів Левін, голова Верховного суду Естер Хают.

Об 11:00 у Кнесеті розпочалася церемонія "У кожної людини є ім'я", під час якої депутати зачитують імена жертв Голокосту.

Потім на 13:00 запланована поминальна молитва, а о 15:00 у віртуальному форматі відбудеться "Марш життя". О 17:00 у Яд-Вашемі відбудеться мітинг молодіжних ізраїльських рухів.

Минулого року церемонії відбувалися онлайн, цього року, завдяки тому, що Ізраїль вакцинував більшість населення, вони відбуваються традиційно.

Газета Times of Israel повідомляє, що за даними Центрального статистичного бюро, на кінець 2020 року в Ізраїлі проживало 179 тис. осіб, які пережили Голокост. Майже дві третини з них, або 64%, - вихідці з Європи, 11% - з Іраку, 16% - з Марокко, 4% - з Тунісу та по 2% - з Алжиру та Лівії. Приблизно 40% людей, які вижили, іммігрували до Ізраїлю до 1951 року, і понад третина - в останню хвилю імміграції у 1990-х роках із колишнього Радянського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА