Інтерфакс-Україна
16:07 08.04.2021

Жмак оскаржує своє звільнення з "Укрзалізниці", але суд відмовився забороняти Кабміну вибирати нового керівника компанії

1 хв читати
Жмак оскаржує своє звільнення з "Укрзалізниці", але суд відмовився забороняти Кабміну вибирати нового керівника компанії

Екс-голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак намагається оскаржити в суді рішення про його звільнення.

Згідно з Єдиним держреєстром судових рішень, Жмак подав до суду позов на "Укрзалізницю" та Кабінет Міністрів України з вимогою скасувати рішення про його звільнення та визнати незаконним розпорядження уряду про призначення в. о. голови правління УЗ Івана Юрика.

Однак Господарський суд Києва відмовив Жмаку в забезпеченні позову, зокрема, відмовився забороняти Кабміну ухвалювати рішення про обрання/призначення нового голови або в. о. голови правління "Укрзалізниці", а також здійснювати відбір кандидатів на посаду голови правління.

Як повідомлялося, за поданням наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Кабінет Міністрів 17 березня 2021 року звільнив голову правління компанії Жмака.

Кабмін також знову призначив на посаду в. о. голови правління УЗ Івана Юрика (чинний член правління УЗ), який раніше вже обіймав цю посаду.

Кабінет Міністрів 26 серпня 2020 року затвердив кандидатуру Жмака, який обіймав посаду голови наглядової ради аеропорту "Бориспіль", головою правління АТ "Укрзалізниця". 12 серпня того самого року наглядова рада компанії підтримала його кандидатуру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Відповідальність за пошкодження будинку у Люблінському воєводстві лежить на Росії

Голова коордради БО "100% життя" не є військовослужбовцем Міноборони

Україна передала Єврокомісії звіт про виконання заходів для відкриття 1-го переговорного Кластера

Делегація міноборони ФРН приїхала в Україну переймати досвід ведення сучасної війни

"Дім Рональда МакДональда" очікує отримати дозвіл на будівництво на території Охматдиту в грудні-2025

Ракета, що пошкодила будинок під час атаки дронів РФ у Польщі, ймовірно випущена з польського F-16 – ЗМІ

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

Зеленський: поки Росія не відчуватиме своїх сильних втрат вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни

Викрадених українських дітей утримували на мінімум 210 об'єктах в РФ та на окупованих територіях - HRL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА