20:34 08.04.2021

Командири ВМС України і Естонії обговорили шляхи подальшого розвитку двостороннього співробітництва

1 хв читати
Командири ВМС України і Естонії обговорили шляхи подальшого розвитку двостороннього співробітництва

Командувач Військово-Морськими Силами України контр-адмірал Олексій Неїжпапа в четвер, 8 квітня, провів онлайн-зустріч з командувачем ВМС Естонії комодором Юрієм Саскою, повідомляє прес-служба ВМС України.

Зазначається, що формат відеоконференції був обраний замість запланованого візиту глави українських ВМС до Естонії, в зв'язку з ситуацією з пандемією COVID-19.

"Серед основних тем зустрічі – продовження діалогу між Військово-Морськими Силами обох країн у військово-морській сфері, обговорення актуальних питань регіональної безпеки, обговорення поточного стану ВМС обох країн та визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва", - повідомляють у ВМС.

Там наголошують, що під час зустрічі, глава українського флоту висловив слова подяки іноземним колегам за багаторічну підтримку та співпрацю в сфері розвитку національних ВМС і зазначив, що досвід Естонії в переході на стандарти НАТО буде цікавим для нашої сторони.

"Представники флоту Естонської Республіки завжди бажані гості на спільних навчаннях, зокрема, серії "Сі Бриз", до яких вони щорічно приєднуються. Це є знаком підтримки з боку Естонії наших Військово-Морських Сил", - зазначив командувач українського флоту.

Під час діалогу сторони також детально обговорили безпеку в Чорному і Балтійському морях.

"Приділено увагу концепції і планам розвитку ВМС України і перспективам розвитку флотів наших держав. Визначено курс подальшої співпраці з обміну досвідом та визначено шляхи вирішення нагальних важливих питань", - резюмують у ВМС.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА