08:59 09.04.2021

Австралія частково обмежує застосування вакцини AstraZeneca на користь Pfizer

1 хв читати
Австралія частково обмежує застосування вакцини AstraZeneca на користь Pfizer

Австралія подвоїла замовлення вакцини від COVID-19 компанії Pfizer, ухваливши рішення переглянути свій план вакцинації населення препаратом AstraZeneca через ризики утворення тромбів, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр країни Скотт Моррісон.

Австралія приєдналася до цілої низки країн, які раніше обмежили використання вакцини AstraZeneca через випадки тромбозів, які вона викликає. Місцеві органи охорони здоров'я змінили свої рекомендації, заявивши, що майже 12 млн осіб віком до 50 років мають приймати продукт Pfizer замість AstraZeneca.

У результаті, як повідомив прем'єр, Австралія подвоїла попереднє замовлення Pfizer до 40 млн доз, достатніх для вакцинації чотирьох п'ятих населення. Постачання препарату Pfizer очікується до кінця поточного року.

Водночас Моррісон після засідання національного кабінету міністрів, присвяченого питанням боротьби з вірусом, заявив журналістам: "Це не заборона на вакцину AstraZeneca. Для тих, кому за 50, існує сильний стимул приймати цю вакцину".

Крім препаратів AstraZeneca і Pfizer, Австралія замовила 51 млн доз вакцини, яку випробовують американським фармацевтичним гігантом Novavax Inc, але місцева влада заявляє, що не очікує схвалення продукту до кінця 2021 року.

Країна також продовжує виробництво своєї вакцини. Університет Квінсленда проводить випробування власного препарату, його випробування були перервані у грудні, коли він давав хибнопозитивні результати тестів на ВІЛ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА