Інтерфакс-Україна
13:53 09.04.2021

На Київщині на Броварській окружній автодорозі перекинулася цистерна з рідким киснем, рух транспорту частково обмежений - ДСНС

1 хв читати
На Київщині на Броварській окружній автодорозі перекинулася цистерна з рідким киснем, рух транспорту частково обмежений - ДСНС

У Київській області на Броварській окружній автодорозі рятувальники надають допомогу на місці перекидання цистерни з рідким киснем, повідомляє ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

" 9 квітня об 11:14 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на об’їзній дорозі М-1, унаслідок якої сталося перекидання вантажного автомобіля ДАФ із цистерною з рідким киснем", - зазначено в повідомленні на сторінці у Facebook.

Рятувальники подали ствол для осадження випаровування кисню, який виходить із запобіжної арматури для зниження тиску ємності.

Рух автотранспорту частково обмежений. Очікується прибуття іншої цистерни для перекачування кисню.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще одного хлопця вдалося врятувати з окупації в межах проєкту Bring Kids Back UA - Єрмак

Новий конкурс з відбору суддів КС стартує 14 жовтня

ЄС намагається досягти результату щодо 19-го пакету санкцій до саміту, який відбудеться наступного тижня - Каллас

Зеленський після зустрічі з Каллас: Є прогрес щодо заморожених росактивів

Зеленський: Є проблема у тому, щоб знайти кошти для імпорту газу

Є три варіанти фінансування ракет Tomahawk – Зеленський

Зеленський планує зустрітися з Трампом у п'ятницю у Вашингтоні

Чернігівщину включено до переліку територій, де діє принцип екстериторіальності - Мін’юст

Зеленський за підсумками Ставки: Питання №1 – захист і відновлення енергетики; для захисту від дронів сформують додаткові групи гелікоптерів

Мерц має намір обговорити з Трампом досягнення миру в Україні в понеділок у Шарм-ель-Шейху - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА