16:29 09.04.2021

Шмигаль запропонував Кличку звернутися до президента з пропозицією про призначення нового голови КМДА, якщо йому недостатньо повноважень для боротьби з COVID-19

2 хв читати
Шмигаль запропонував Кличку звернутися до президента з пропозицією про призначення нового голови КМДА, якщо йому недостатньо повноважень для боротьби з COVID-19

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль запропонував меру Києва Віталію Кличку звернутися до президента з пропозицією про призначення нового голови Київської міської державної адміністрації (КМДА), якщо йому недостатньо повноважень міського голови й голови КМДА для боротьби з COVID-19.

"Уряд завжди дослухається до порад і закликів представників місцевої влади, ми готові до співпраці. Якщо її мета - не політичний піар. Київ має чи не найбільше ресурсів та можливостей, щоб зробити протидію поширенню інфекції та захист людей ефективними. Але якщо в міського голови Києва, який також є головою міської адміністрації, інша думка… І він вважає, що одночасно повноважень міського голови й голови КМДА йому недостатньо, аби ефективно протидіяти COVID-19 у столиці, тоді можемо разом звернутися до президента України з пропозицію про призначення нового очільника КМДА", - написав Шмигаль у соціальній мережі Facebook у п'ятницю.

Прем'єр зазначив, що на сьогодні місто Київ залишається в "червоній" зоні, але в разі ефективного контролю за протиепідемічними заходами, які передбачає "червоний" рівень небезпеки, столиця зможе швидко пройти "ковідний пік".

"Саме на цьому має сьогодні зосередитися міська влада Києва. Очільник Київської міської державної адміністрації, міський голова Києва Віталій Кличко так само, як і інші посадовці, має свою відповідальність у питанні впровадження та контролю за ходом місцевого локдауну", - наголосив Шмигаль.

Прем'єр додав, що від того, як кожна окрема область або місто справляються з епідеміологічними загрозами, залежить і епідемічна, і економічна ситуація в країні.

"Хочу зазначити, що в деяких регіонах після запровадження Державною комісією з ТЕБ і НС "червоного" рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади ситуації з поширенням коронавірусу вирівнялася. Наприклад, сьогодні з "червоної" зони має вийти Івано-Франківська область. Це вкотре демонструє, що адаптивний карантин працює, і запроваджувати тотальний локдаун у всій країні наразі немає потреби", - заявив він.

Раніше у п'ятницю Кличко закликав Кабінет Міністрів України впровадити на території всієї країни жорсткий загальнонаціональний карантин.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА