19:27 09.04.2021

Залізнична лікарня Одеси отримала 60 млн грн на підготовку до прийому ковідних пацієнтів, але не змогла провести кисень

2 хв читати
Залізнична лікарня Одеси отримала 60 млн грн на підготовку до прийому ковідних пацієнтів, але не змогла провести кисень

Клінічна лікарня на залізничному транспорті в Одесі отримала від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) кошти на підготовку до прийому пацієнтів з COVID-19, але не змогла провести кисень.

"Цій медустанові, яка визначена для надання медичної допомоги хворим коронавірусом, НСЗУ перерахувала 60 млн грн. Однак лікарня з осені 2020 року через 300 ліжок змогла підвести кисень тільки до 40", - повідомляє комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування на сторінці в Facebook за підсумками виїзного засідання в Одесі.

Депутати охарактеризували ситуацію з підготовкою залізничної лікарні Одеси до прийому пацієнтів з COVID-19 як "злочинну недбалість керівництва "Укрзалізниці".

"У місті не вистачає місць у лікарнях, а установа, яка повинна приймати пацієнтів, фактично саботує розпорядження уряду. Якщо найближчим часом "Укрзалізниця" не вирішить це питання, будемо звертатися в РНБО і особисто до президента", - пригрозив голова комітету Михайло Радуцький.

Комітет доручив "Укрзалізниці" спільно з Міністерством охорони здоров'я та Одеською ОДА невідкладно забезпечити розгортання в повному обсязі і використання за призначенням запланованого ліжкового фонду для надання допомоги хворим COVID-19 в Одеській клінічній лікарні на залізничному транспорті, а також оснащення її в міру необхідності медичним киснем, лікарськими засобами, витратними матеріалами, засобами індивідуального захисту персоналу, а також забезпечити цільове використання коштів, виділених НСЗУ для надання допомоги хворим COVID-19.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА