20:47 09.04.2021

Влада Грузії вирішила зробити дні після великодніх свят неробочими, щоб обмежити мобільність громадян

2 хв читати
Влада Грузії вирішила зробити дні після великодніх свят неробочими, щоб обмежити мобільність громадян

У Грузії в рамках заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19 4-11 травня оголошені неробочими днями.

Як повідомляє прес-служба грузинського уряду, відповідне рішення було прийнято в п'ятницю на засіданні міжвідомчої координаційної ради.

Крім цього рада звернулася з рекомендацією до роботодавців за можливості перевести своїх співробітників на дистанційний режим роботи.

Як заявив після засідання ради голова Національного центру з контролю за захворюваннями Грузії Аміран Гамкрелідзе, оголошення неробочих днів відразу ж після великодніх свят - це один із засобів скорочення мобільності громадян, що є важелем для зупинки погіршення епідеміологічної ситуації.

Що стосується самих великодніх свят, то, за словами Гамкрелідзе, для їх безболісного проведення з урахуванням пандемії позиції будуть узгоджені з патріархією Грузії.

На засіданні також було прийнято рішення залишити в силі чинне в масштабах всієї Грузії обмеження на переміщення в період з 21:00 вечора до 5:00 ранку.

Раніше на цьому тижні в Грузії у зв'язку з погіршенням епідситуації урядом було прийнято рішення про введення тимчасової заборони на надання, оренду приміщень для проведення в них різних соціальних заходів, включно з весіллями, поминками, ювілеями.

За даними Міністерства охорони здоров'я Грузії, в країні за останні 24 години зафіксовано 777 нових випадків зараження COVID-19, померло 9 осіб.

Загалом з початку пандемії в Грузії підтверджено 287 тис. 183 випадки зараження, всього померло 3 тис. 858 осіб.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА