Інтерфакс-Україна
17:40 10.04.2021

Ватажки "ДНР" готують три варіанти звернення до Путіна - ЗМІ

1 хв читати
Ватажки "ДНР" готують три варіанти звернення до Путіна - ЗМІ

Ватажки так званої "ДНР" готують три варіанти звернення до президента Росії Володимира Путіна, зокрема з проханням внести окуповану територію Донецької області до складу РФ, повідомляє ZN.UA.

За даними видання, також підготовлено звернення з проханням надати військову допомогу, визнати незалежність "ДНР" і укласти договір про дружбу і співпрацю.

Зазначається, що інформацію було отримано з проектів листів, підготовлених так званими "МЗС ДНР" і з підписом ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна", які добули українські спецслужби. Дані також було передано країнам-партнерам України дипломатичними каналами.

Уточнюється також, що на українсько-російському кордоні Росія зосередила військові сили, які перевершують за чисельністю сили, що розташовувалися там в 2014 році. Водночас у "ДНР" пропонують свої варіанти вирішення ситуації, які відправляють у РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

Зеленський обговорив із міністром оборони Хорватії наступний оборонний пакет

У Покровську тривають бої - Зеленський

Туреччина має намір купити у Британії 20 винищувачів Typhoon

Зеленський обговорив із главою МЗС Естонії оборонну підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА