Інтерфакс-Україна
14:35 11.04.2021

У Білорусі добовий спад заражень COVID-19, померли 10 осіб

1 хв читати

у Білорусі за даними на 11 квітня зареєстровано 336 тис.38 осіб з позитивним тестом на коронавірус, повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я в суботу.

За добу коронавірусом заразилися 1175 людей. Напередодні повідомлялося про 1433 випадки інфікування.

"За весь період поширення інфекції на території країни померли 2 тис.354 пацієнти з виявленою коронавірусною інфекцією", - повідомили в МОЗ. Станом на 10 квітня ця кількість становила 2 тис.344.

Загалом із початку пандемії в Білорусі одужали 326 тис.487 пацієнтів, у яких раніше було підтверджено діагноз COVID-19 (на 10 квітня - 325 тис. 108, добовий приріст - 1 тис. 379 пацієнтів).

За минулу добу виконано 18 тис.537 тестів. Загалом у країні проведено 5 млн 553 тис.937 тестів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найкраща відповідь на терор РФ — посилення постачання Україні зброї - Стефанчук

Сирський: Три села на Донеччині звільнили від росіян

Свириденко та Келлог обговорили питання критичних мінералів і промактивів, які Росія намагається експлуатувати на ТОТ

Зеленський: Ми говоримо про ті гарантії безпеки, що нас будуть захищати, а не про гарантії безпеки від РФ

Карні не виключає присутність канадських військових як частину гарантій України

Україна для далекобійних ударів використовує вітчизняну зброю і не проговорює це зі США - Зеленський

Україна підтримує дружбу між Україною і Угорщиною, її існування залежить від позиції Угорщини – Зеленський

Канада синхронізує українські санкції – Зеленський

Канада готова доєднатися до програми PURL – Зеленський за результатами зустрічі з Карні

Україна та Канада досягли домовленості щодо виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА