Інтерфакс-Україна
07:09 12.04.2021

Президент Чехії почав пересуватися в інвалідному візку

1 хв читати
Президент Чехії почав пересуватися в інвалідному візку

Президент Чехії Мілош Земан розповів в інтерв'ю телеканалу Blesk, що почав пересуватися в інвалідному візку.

За його словами, він вже тренується в заміській резиденції - Ланському замку. А 28 жовтня, в день утворення незалежної Чехословацької республіки, чеський лідер планує пересуватися в інвалідному візку під час офіційних заходів, якщо вони відбудуться цього року на тлі пандемії.

Відповідаючи на питання журналістки, Земан заявив, що не оголошував про рішення пересісти в інвалідний візок, оскільки чекав рішення лікарів.

Президент Чехії, якому зараз 76 років, страждає від невропатії ніг і діабету, а в 2020 році зламав руку при падінні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА