15:23 12.04.2021

Мінкультури та ДКАУ оголосили про всеукраїнську акцію до Дня космонавтики

1 хв читати
Мінкультури та ДКАУ оголосили про всеукраїнську акцію до Дня космонавтики

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління і випробувань космічних засобів оголосило про проведення всеукраїнської акції "Меседж у космос" до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

"З 1991 року в космічній галузі України відбулося чимало важливих подій, і цього року країна святкує 60-річчя видатної події в історії людства - першого польоту людини в космос. До Всесвітнього дня авіації та космонавтики Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України й Національним центром управління і випробувань космічних засобів оголошує про всеукраїнську акцію "Меседж у космос", - ідеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

У повідомленні зазначається, що до акції може долучитися кожен. Щоб залишити меседж, який буде відправлено в космос, треба перейти за посиланням і заповнити форму на сайті https://space.mkip.gov.ua, написати в ній щире своє бажання або мрію; почекати, доки меседж пройде перевірку; отримати повідомлення на пошту з точним часом, коли меседж буде відправлений до космосу, потім підключитися до прямої трансляції відправки повідомлення в космос.

Всеукраїнська акція триватиме з 12 по 19 квітня 2021 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА