Інтерфакс-Україна
07:00 13.04.2021

У Дніпрі продовжили карантинні обмеження до 30 квітня

1 хв читати
У Дніпрі продовжили карантинні обмеження до 30 квітня

У Дніпрі карантин продовжили до 30 квітня за рішенням комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє прес-служба міської ради Дніпра.

Як зазначається, учні 5-11 класів продовжать навчання дистанційно. Водночас, молодша школа і дитсадки працюватимуть у звичайному режимі.

Місцева влада рекомендували установам, зокрема комунальним, знайти можливість для організації пріоритетного обслуговування літніх людей з 10:00 до 14:00.

Також у Дніпрі заборонили роботу дискотек і нічних клубів.

Кафе, бари і ресторани працюють до 00:00 за умови дотримання санітарних норм. У нічний час їх робота заборонена, крім адресної доставки і роботи навинос.

До того ж пільговий проїзд у громадському транспорті буде діяти тільки з 10:00 до 15:00.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА