16:15 13.04.2021

Україна приєдналася до угоди Ради Європи про культурні маршрути - Ткаченко

1 хв читати
Україна приєдналася до угоди Ради Європи про культурні маршрути - Ткаченко

Україна офіційно приєдналася до угоди Ради Європи про культурні маршрути, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Тепер ми всередині загальноєвропейського контексту, а отже, маємо голос і вплив на формування наративу, який закладається в ці маршрути", - написав Ткаченко в Telegram-каналі, відзначивши також і політичний аспект цієї угоди.

Він зазначив, що культурні маршрути - один зі способів європейського культурного співробітництва. "Мета ініціативи Ради Європи - показати об'єднання культури і спадщини в єдине ціле та спільно просувати й популяризувати європейську культуру та спадщину. Вона спрямована на формування спільного культурного простору шляхом популяризації європейської ідентичності та приналежності через обізнаність про культурну спадщину. Це все відбувається завдяки транснаціональним маршрутам, які тематично пов'язані", - написав міністр.

Крім того, Ткаченко заявив, що економічний ефект від приєднання до угоди отримають, зокрема, і місцеві громади, і туристичні організації.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА