17:50 13.04.2021

У Харківській області 14 квітня стартують антитерористичні навчання, які триватимуть до кінця травня - СБУ

2 хв читати
У Харківській області 14 квітня стартують антитерористичні навчання, які триватимуть до кінця травня - СБУ

У середу, 14 квітня, Служба безпеки України розпочне багатоетапні антитерористичні навчання в Харківській області.

"Тренування триватимуть до кінця травня на всій території Харківської області з зосередженням особливої уваги на прикордонних районах", - написав на своїй сторінці у Facebook начальник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

За його словами, в навчаннях, окрім Служби безпеки України, братимуть участь підрозділи Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури та інші члени Координаційної групи Антитерористичного центру.

Абдула зазначив, що органи місцевого самоврядування поінформовані про заплановані заходи й надають повне сприяння правоохоронним органам.

"Навчання відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних, зокрема з використанням бойової вогнепальної зброї, військової техніки та радіотехнічних засобів", - процитував Абдула керівника Координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в Харківській області Романа Дудіна.

У межах навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, огляду автомобілів. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що засвідчують особу.

"СБУ гарантує, що тренування відбуватимуться в суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини", - запевнив Абдула.

Водночас СБУ просить громадян звертати увагу на тих, хто проявляє необґрунтовану цікавість до об'єктів інфраструктури, органів влади та військових об'єктів.

"СБУ закликає громадян бути пильними. Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Харківській області за телефоном (057) 700-16-61, електронною поштою usbu_khr@ssu.gov.ua або іншим зручним способом, або на телефон довіри СБУ 0 800 501 482", - написав Абдула.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА