21:22 13.04.2021

Зеленський затвердив Стратегію діяльності представництва в Криму - указ

2 хв читати
Зеленський затвердив Стратегію діяльності представництва в Криму - указ

Президент України Володимир Зеленський затвердив Стратегію пріоритетних напрямів діяльності представництва президента України в Автономній Республіці Крим, повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідний указ №160/2021 "Про пріоритетні напрями діяльності Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим", опублікований на сайті президента 13 квітня.

"Стратегія затверджується з метою посилення забезпечення дотримання прав і основних свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або переселених з тимчасово окупованих територій і проживають в інших регіонах України, а також сприяння відновлення територіальної цілісності України, деокупації і реінтеграції Криму і міста Севастополя", - повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до документа, пріоритетними напрямами діяльності представництва президента в Криму є напрями з формування і реалізації державної політики з деокупації Криму і його безпечної реінтеграції; вжиття заходів щодо забезпечення захисту і підтримки громадян України, які проживають в Криму; сприяння реалізації ефективної інформаційної політики та протидії дезінформації тощо.

Така діяльність передбачає участь представництва в здійсненні заходів з розроблення пропозицій щодо формування та забезпечення реалізації державної політики щодо деокупації і реінтеграції Криму; вироблення ефективних механізмів взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства Криму; моніторингу соціально-економічної і політичної ситуації, а також підготовки проектів стратегічних програмних документів з питань деокупації і реінтеграції тощо.

Крім того, наголошується, що представництво президента в АР Крим та місті Севастополі має здійснювати додаткову діяльність з реалізації ініціатив, спрямованих на підтримку дітей та молоді в Криму; захисту осіб, позбавлених особистої свободи в зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації; розвитку ефективної взаємодії з Меджлісом кримськотатарського народу, а також брати участь у заходах міжнародного характеру за підтримки Криму.

Відповідно до указу, реалізація стратегії покладена президентом безпосередньо на його представництво в Криму.

У свою чергу, Кабінету міністрів України доручено забезпечити взаємодію центральних органів виконавчої влади та представництва президента в Криму зі сприяння реалізації стратегії.

Повний текст стратегії опублікований на сайті глави держави.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА