Інтерфакс-Україна
11:55 14.04.2021

Міністр оборони Німеччини: РФ робить усе, щоб спровокувати ескалацію на сході України

1 хв читати

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер висловила занепокоєння у зв'язку з ситуацією на сході України та заявила про провокації з боку РФ.

"Ми зацікавлені в тому, щоб цей конфлікт не розростався далі. У мене склалося враження, що російська сторона робить усе, щоб спровокувати реакцію. Ми з Україною не хочемо вплутуватися в цю гру", - сказала Крамп-Карренбауер в інтерв'ю телеканалу Das Erste.

Вона також зазначила, що дуже вдячна Україні за врівноважену реакцію на пересування російських військ. Міністр звинуватила РФ у недотриманні міжнародних процедур у разі маневру.

"Поки що Україна відреагувала дуже обережно, і НАТО зробить те саме", - зазначила Крамп-Карренбауер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА