12:06 14.04.2021

Спільна громадянська ідентичність усіх українців дасть змогу повернути наших людей - Лапутіна

1 хв читати
Спільна громадянська ідентичність усіх українців дасть змогу повернути наших людей - Лапутіна

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна вірить у загальну громадянську ідентичність українців, що проживають на всій території країни.

"На жаль, в умовах окупації частини Донецької та Луганської областей уже підростає нове покоління дітей. Вони пішли в перший клас. Нічого, окрім "ДНР/ЛНР", вони не бачили. Що більше минає часу, то ментально дедалі складніше в майбутньому буде повернути людей. Але я все-таки також вірю в нашу національну ідентичність, я навіть сказала б, громадянську ідентичність. Вона проявиться, "проросте", - сказала вона в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Адже не просто ж так Росія протягом тривалого часу здійснювала дії із зачистки української ментальності. Росія тоталітарна, з жорсткою владною вертикаллю. В Україні, навпаки, сильні горизонтальні зв'язки громадянського суспільства. Росія не розуміє, як із цим працювати", - вважає міністр.

"Навіть у 2014 році, в умовах, коли нічого немає, наша країна чомусь примудряється давати відсіч окупантові. Завдяки цьому нам вдавалося і вдаватиметься звільняти наші території і повертати наших людей, які, на жаль, поки що залишаються заручниками Росії", - висловила упевненість Лапутіна.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА