14:44 14.04.2021

Епідемія COVID-19 починає іти на спад - Степанов

1 хв читати
Епідемія COVID-19 починає іти на спад - Степанов

Епідемія COVID-19 в Україні починає іти на спад, ситуація в багатьох регіонах стабілізується, вважає міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми витримали черговий стрибок захворюваності на COVID-19, і поступово ситуація почала покращуватися. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook у середу.

Степанов повідомив, що напередодні у вівторок, 13 квітня, "був перший день, коли кількість виписаних із лікарень на 22,8% перевищила кількість госпіталізованих".

Він також повідомив, що минулого тижня до лікарень потрапило на 2000 пацієнтів менше, ніж тижнем раніше, а кілька областей, зокрема Івано-Франківська та Закарпатська, вийшли з "червоної" зони.

Водночас Степанов зазначив, що "деякі регіони, зокрема Київ, а також Київська, Львівська й Полтавська області, продовжують перебувати в "червоній" зоні підвищеної епідемічної небезпеки, й ситуація там залишається надскладною".

"Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей", - наголосив міністр.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА