Інтерфакс-Україна
16:51 14.04.2021

Кабмін виділив 9,9 млн грн одноразової допомоги сім'ям учасників АТО, які загинули або отримали інвалідність

1 хв читати
Кабмін виділив 9,9 млн грн одноразової допомоги сім'ям учасників АТО, які загинули або отримали інвалідність

Кабінет Міністрів України виділив 9 млн 903,85 тис. грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей чотирьох загиблих військовослужбовців і дев'яти військовослужбовців, які отримали інвалідність під час участі у Антитерористичній операції (АТО) на Донбасі.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Членам сімей загиблих буде виплачено допомогу в розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на дату загибелі, а тим, хто отримав інвалідність, залежно від групи - від 250 до 400 прожиткових мінімумів.

Тим, хто отримав I групу інвалідності, буде виплачено 400 прожиткових мінімумів для працездатних, II групу - 300 прожиткових мінімумів, III групу - 250 прожиткових мінімумів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА