18:38 14.04.2021

На Херсонщині відбуваються масштабні антитерористичні навчання - СБУ

1 хв читати
На Херсонщині відбуваються масштабні антитерористичні навчання - СБУ

Служба безпеки України проводить у Херсонській області масштабні багатоетапні антитерористичні навчання.

Як повідомляє прес-центр СБУ, під час тренувальних заходів особлива увага приділяється морській прибережній зоні регіону, а також адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим. У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Держслужби спеціального транспорту.

"Заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних. Під час відпрацювання тренувальних завдань під посиленим контролем і охороною перебувають стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури Херсонщини. Насамперед це стосується морських портів, об’єктів енергопостачання, аеропорту, мостів та газовидобувних веж", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тренування проводяться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з дотриманням прав і свобод людини.

Так, СБУ просить із розумінням поставитися жителів та гостей області до можливих тимчасових незручностей, пов'язаних із необхідністю проведення антитерористичних навчань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА