07:47 15.04.2021

Грузія повертає своїх військових з Афганістану, виведення контингенту координуватиметься США

1 хв читати
Грузія повертає своїх військових з Афганістану, виведення контингенту координуватиметься США

Виведення грузинського контингенту з Афганістану буде відбуватися за узгодженим з НАТО графіком і за координацією з США, заявив у ніч на четвер глава грузинського уряду Іраклій Гарібашвілі.

"НАТО прийняло рішення про завершення поетапно в Афганістані місії до вересня поточного року. Відповідно, за узгодженим з НАТО графіком, Афганістан покинуть грузинські підрозділи", - написав Гарібашвілі в соціальних мережах.

За його словами, виведення грузинського контингенту буде відбуватися за координацією з США.

Гарібашвілі нагадав, що Грузія, яка стала одним із найбільших контрибуторів, у 2004 році включилася в місії в Афганістані, а останні десять років безперервно брала участь в місії НАТО.

На сьогодні, за даними прем'єра Грузії, в Афганістані несуть службу 860 грузинських військовослужбовців.

Також він вважає, що участю в афганській місії Грузія довела, що здатна гідно взяти на себе відповідальність колективної оборони, що, за його словами, "суттєво для стратегічної мети країни - досягнення повноцінного членства в НАТО".

Тим часом, у поширеній також у ніч на четвер заяві президента Грузії Саломе Зурабішвілі йдеться, що грузинські військовослужбовці за час несення служби в Афганістані отримували високі оцінки як з боку НАТО, так і країн-партнерів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА