Інтерфакс-Україна
08:01 15.04.2021

Усі члени НАТО стурбовані нарощуванням військової присутності РФ поблизу України і вимагають деескалації

1 хв читати
Усі члени НАТО стурбовані нарощуванням військової присутності РФ поблизу України і вимагають деескалації

Усі члени НАТО стурбовані нарощуванням військової присутності РФ поблизу кордонів України і вимагають деескалації, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

"Ми також провели деякий час сьогодні, обговорюючи глибоке занепокоєння, яке поділяють союзники, щодо Росії і її дій на кордонах України - найбільшу концентрацію військ там з 2014 року. Для мене було вражаюче, що на зустрічі Північноатлантичної ради - всі 30 з нас висловили стурбованість і прихильність побачити кроки Росії з деескалації напруженості, яку вона створює", - сказав Блінкен на прес-конференції в Брюсселі в середу після відеоконференції Північноатлантичної ради за участю міністрів закордонних справ країн і міністрів оборони країн НАТО.

Держсекретар також звернув увагу на тривалі атаки очолюваних Росією військ на лінії зіткнення на Сході України.

"Тим часом Україна продемонструвала, на мою думку, справжню стриманість перед обличчям російських провокацій. Ось чому ми зосереджені на цьому і чому Альянс стурбований і ми об'єднані у цій стурбованості", - зазначив Блінкен.

Водночас він зазначив, що США надали перевагу стабільним і передбачуваним відносинам з Росією, проте для цього необхідні відкриті лінії комунікації, щоб бути дуже чіткими щодо домовленостей, політик, заперечень щодо дій Росії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА