13:57 15.04.2021

Компанія повертає 5-денний робочий тиждень, добові витрати на відрядження для працівників збільшено на 25% - в.о. голови УЗ Юрик

2 хв читати
Компанія повертає 5-денний робочий тиждень, добові витрати на відрядження для працівників збільшено на 25% - в.о. голови УЗ Юрик

З четверга, 15 квітня, Укрзалізниця повертає 5-денний робочий тиждень для усіх залізничників. Також відновлюються соціальні виплати, призупинені у період коронакризи, і збільшуються добові витрати на відрядження для працівників компанії. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці з посиланням на слова голови правління компанії Івана Юрика.

"Нам поступово вдається стабілізувати роботу компанії. Зокрема, покращено ряд показників вантажної роботи, завдяки чому у квітні ми спостерігаємо ріст навантаження, а разом з тим — фінансових надходжень. Це дало нам змогу, як і обіцяли, відновити усі соціальні виплати, які були призупинені у зв’язку з кризою, спричиненою COVID-19, та повернути повний робочий тиждень для усіх залізничників", — заявив Юрик.

За його словами, з квітня розмір добових для працівників компанії збільшено з 200 грн до 250 грн. Ця ініціатива стосуватиметься близько 57 тис. залізничників.

Як раніше повідомлялося, з 1 червня цього року Укрзалізниця планує збільшити на 10% тарифні ставки та посадові оклади для працівників компанії, оклади яких наразі менше 30 тис. грн. Відповідні домовленості закріплені у спільному рішенні про співпрацю та взаєморозуміння, яке підписали в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик і лідер Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк.

Нагадаємо, режим 4-денного робочого тижня в Укрзалізниці було введено в рамках програми антикризових заходів, націлених на подолання викликів, що постали перед компанією внаслідок пандемії коронавірусу.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА