Інтерфакс-Україна
15:45 15.04.2021

П'ять вантажівок везуть в ОРДЛО гумдопомогу від УВКБ ООН

1 хв читати
П'ять вантажівок везуть в ОРДЛО гумдопомогу від УВКБ ООН

Вранці 15 квітня через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" на територію ОРДЛО в'їхали п’ять вантажівок із гуманітарною допомогою від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, повідомляє прес-служба української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі в четвер.

Зазначено, що гуманітарна допомога від УВКБ ООН прямує за маршрутом Київ - Донецьк.

"Крім того, близько 11:00 КПВВ "Щастя" перетнув вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем Міжнародного комітету Червоного Хреста", - повідомляють в українській делегації в ТКГ.

Там наголошують, що Україна сприяє постачанню на окуповані території гуманітарної допомоги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без опалення лишаються 80 будинків – Кличко

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти

Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА