Інтерфакс-Україна
19:20 15.04.2021

Основним пунктом відеоконференції глав МЗС країн ЄС 19 квітня буде Україна

1 хв читати
Основним пунктом відеоконференції глав МЗС країн ЄС 19 квітня буде Україна

Україна та ситуація навколо неї стануть центральним питанням неформальної відеоконференції міністрів закордонних справ країн Євросоюзу в понеділок, випливає з оприлюдненого в Брюсселі проекту порядку денного наради.

Окрім внутрішньої дискусії про Україну, відбудеться також неформальний обмін думками з українським міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, повідомляється в документі.

До основної частини порядку денного віртуальної Ради ЄС у закордонних справах входить також ситуація в Ефіопії.

Окрім цього, голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель представить короткий огляд актуальних подій міжнародної політики.

Зокрема, очікуються повідомлення про нещодавній розвиток подій у Грузії, Індії, М'янмі та Мозамбіку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА