20:22 15.04.2021

В Україні дозволили батькам брати відпустку з догляду за дитиною до трьох років

1 хв читати
В Україні дозволили батькам брати відпустку з догляду за дитиною до трьох років

Верховна Рада має намір надати батькам можливість брати відпустку до двох тижнів при народженні дитини. Ухвалення відповідного законопроекту №3695 у другому читанні та в цілому підтримали 269 народних депутатів на позачерговому засіданні парламенту в четвер.

Законопроект пропонує доповнити Кодекс про працю і закон "Про відпустки" новим видом відпустки при народженні дитини тривалістю до 14 днів, який оплачується за рахунок роботодавця.

У законопроекті зазначається, що така відпустка може надаватися не тільки чоловікові, що перебуває в шлюбі з жінкою, яка народила дитину, але і батькові дитини, якщо він не перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір'ю дитини, але вони проживають разом.

Така відпустка також може надаватися бабусі, дідусеві або іншому повнолітньому родичеві дитини, який фактично доглядає за дитиною, якщо мати (батько) виховує дитину одна (один).

Законопроект також надає рівне право кожного з батьків дитини брати відпустку з догляду за дитиною до трьох років.

Законопроект також закріплює право батьків неповнолітніх дітей, а також повнолітніх осіб з інвалідністю з дитинства на додаткову відпустку.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА