Інтерфакс-Україна
21:44 15.04.2021

РНБО заслухав результати проведення огляду ОПК

1 хв читати
РНБО заслухав результати проведення огляду ОПК

На засіданні Ради національної безпеки і оборони у четвер заслухали звіт віце-прем'єра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського про результати проведення огляду оборонно-промислового комплексу, повідомив Апарат РНБО.

"Так, за результатами проведення огляду оборонно-промислового комплексу здійснено оцінку рівня інституційної сформованості системи управління ОПК, стану його ресурсного забезпечення, а також визначені здатність і готовність ОПК до задоволення потреб сектора безпеки і оборони в озброєнні, боєприпасах, військової і спеціальної техніки з урахуванням актуальних військово-політичних загроз і викликів", - наголошується в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що приєднання будь-якої країни до "антиамериканської політики" БРІКС спричинить для неї додаткові 10% мита

У Харкові через атаку російських дронів вже 17 постраждалих, серед них 3 дітей

Окупанти втратили впродовж доби 1100 військовослужбовців

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок атаки ворожих дронів зросла до 13 - ОВА

Ворожі БпЛА влучили у багатоповерхівки в Харкові, є постраждалі - мер

7 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Путін намагається утримати рівень вербування добровольців, задіявши проурядові НДО - ISW

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА