10:14 16.04.2021

Перезавантаження КС ще не відбулося, але ми на правильному шляху - Зеленський

1 хв читати
Перезавантаження КС ще не відбулося, але ми на правильному шляху - Зеленський

Фінансові групи, які впливали на Конституційний Суд (КС), поступово втрачають свою впливовість, вважає президент України Володимир Зеленський.

"Ми знаємо деякі фінансові групи, які впливали на КС. Вони представлені також деякими депутатами Верховної Ради. Вважаю, що вони втрачають свою впливовість. І КС - це такий стратегічний шлях, деякі судді сильно вдарили по антикорупційній інфраструктурі. Ми все це дуже швидко заблокували потужним кроком. Сьогодні голова КС не може бути на засіданнях, він не допущений. Уже двоє суддів КС також не допущені до засідання суду. Усі антикорупційні органи працюють", - заявив Зеленський в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro, текст якого оприлюднено на сайті глави держави в п'ятницю.

"Перезавантаження КС ще не відбулося, але ми - на правильному шляху", - упевнений президент.

Він уточнив, що ситуація ускладнюється деякими рішеннями попередньої влади, яка змінила низку положень закону про КС.

"До речі, ніколи так складно не було. Просто за часів мого попередника - він змінив закон про КС так, щоб не можна було з ними нічого зробити. Вони дали їм занадто великі повноваження та унеможливили їх звільнення. Тобто це зроблено спеціально, щоб контролювати КС. Слава богу, що ця людина вже в минулому. Ми все це змінимо", - наголосив Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА